Naprawa auta po wypadku – czy warto?

Naprawa auta po wypadku - czy warto?

Nazwane Kierowcy mogą dostać własną Bonus żadnych roszczeń

Niektóre firmy ubezpieczeniowe samochodów pozwoli nazwane sterowniki budować własną rękę żadnych roszczeń premii. Ale kim oni są? Więc co jest nazwane kierowcą? Dobrze, że to osoba, która jest prawnie dozwolone przez zakład ubezpieczeń do prowadzenia samochodu właścicieli, ich nazwy zostaną zarejestrowane na politykę ubezpieczeń komunikacyjnych wraz z głównym kierowcą.wkładki supinujące

Właściciel polityki lub głównym motorem jest osoba, która będzie prowadzenie pojazdu większość czasu.

Naprawa auta po wypadku - czy warto?

Możesz dodać kilka sterowników lub nazwanych kierowców do polisy na samochód; osoby te będą znane jako drugiego lub trzeciego kierowcy na dokumencie polityki. Dobrym tego przykładem dla rodziny byłby tata byłby ubezpieczający, mama i córka będzie znany jako nazwanych kierowców.

Jednak, to najlepiej, aby utrzymać liczbę nazwanych kierowców do minimum, ponieważ może to potencjalnie zwiększają koszt składki ubezpieczeniowej.

Im więcej masz lat jako kierowca z bonusem żadnych roszczeń większy rabat będzie wysiąść na cenę składki ubezpieczenia samochodu. W niektórych przypadkach może to mieć duże znaczenie.

Naprawa auta po wypadku - czy warto?

Większość głównych dostawców ubezpieczeń dać jedynie żadnych roszczeń zniżki dla ubezpieczającego lub głównego sterownika w polityce. Więc jeśli jesteś kierowcą i nazwane zostały na polisie jakiegoś innego jak o nazwie kierowca nie będzie miał żadnego własnego bezszkodowo, gdy przyjdziesz do wykupienia własnego ubezpieczenia. To może być duży problem zwłaszcza dla młodych kierowców i kierowców w czasie pierwszych, którzy chcą iść na własnej polisy ubezpieczeniowej, ale nie może sobie pozwolić na premię.

Jednakże istnieją ręce pełne ubezpieczycieli, którzy pozwolą nazwane sterowniki zarobić własne żadnej zniżki roszczeń lub NCD w nazwie sterownika. Jedną z firm, która przychodzi na myśl jest bezpośrednią linią. Więc kiedy kupujesz następnym Polityka pojazdu upewnić się, sprawdzić, czy dają one nazwane sterowniki istnieje właścicielem żadnej premii roszczeń.

Finanse Profesor jest górna strona ubezpieczenie samochodu w Wielkiej Brytanii. Ich zadaniem jest, aby porównać Liverpool Victoria Car Insurance Internecie.

Artykuł dzięki: